מדיניות הפרטיות

liloo החנות השיתופית - ביחד מרוויחים יותר

מדיניות הפרטיות

נכתב בתאריך 22.11.20

אתר liloo.co.il  לילו– חנות למכירת מוצרים לפי קטגוריה להלן "האתר"

 1. בעלת האתר והפעילה בפועל חברת ביי ניר ביי שיווק וסחר אינטרנטי בע"מ להלן "המפעילה"
 1.  האמור במדיניות הפרטיות כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, וכל האמור בה מיועד לנשים וגברים כאחד. כן, כל האמור במדיניות הפרטיות בלשון יחיד, אם רבים במשמע, ולהפך. 
 1. במדיניות הפרטיות תוכל לקבל מידע על איסוף המידע ושימושיו השונים.

           נושא הפרטיות  הינו נושא רציני וחשוב לנו ולכן אנו פועלים תחת החוק להגנת הצרכן    ודואגים לשימור פרטיותם של כלל לקוחותינו.

 1. מדיניות הפרטיות הינה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר ומומלץ לקרא אותן בעיון ועד הסוף.
 2. באמצעות השימוש באתר וביצוע רכישת מוצרים המוצעים בו ("להלן המוצרים"), הנך מביע את הסכמתך כי תעשינה שימוש במידע אודותיך כמפורט במדיניות הפרטיות הנ"ל.
 3. המפעילה רשאית לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות. בכל מקרה בו יבוצעו שינויים מג'ורים יעודכן מועד עדכון מדיניות הפרטיות המופיע בראש עמוד זה, ולכן יש לבחון את מדיניות הפרטיות לפני כל שימוש באתר ככל שאינך מסכים לשינוי כלשהו במדיניות הפרטיות, עליך להפסיק באופן מיידי את השימוש באתר
 1. שינוים במדיניות הפרטיות יכנסו לתוקף מיד עם פרסומם בעמוד זה.

אודותינו

liloo.co.il  הינו אתר מכירות של מוצרים ושרותים לשוק הפרטי המציע מבחר גדול של מוצרים, האתר מציע מגוון מוצרים כחול לבן ומוצרים מיובאים באיכות גבוהה. האתר מציע מוצרים משלל קטגוריות  וניתן למצוא בו מוצרים איכותיים במחירים מעולים.

את האתר מפעילה ביי ניר ביי שיווק וסחר אינטרנטי בע"מ  חברת מדיה ופרסום

מידע אישי על הגולשים:

 1. ראשית יש לציין נתונים אישיים ימסרו רק בהסכמת הגולש והינם חלק בלתי נפרד מתקנון האתר, מסירת הנתונים מותנת בהסכמת הגולש ואינם חובה כל עוד לא מבוצעת רכישה בפועל.
 2. במהלך השימוש באתר לפני הרכישה, תתבקש למסור מספר פרטים אישיים אשר חלקם יסומנו כשדות חובה.
 3. המידע שתתבקש למסור הינו : שם מלא, כתובת למשלוח, כתובת דוא"ל, טלפון נייד, תאריך לידה, ללא הפרטים הנ"ל לא תוכל להשלים את תהליך הרכישה באתר, למרות האמור בסעיף זה, תינתן אפשרות לרכישה ללא רישום באמצעי רכישה מכוונים כגון paypal ואפליקציית ביט
 4. בעת ביצוע עסקה נשמרים פרטיה ופרטים אלו ישמרו בהיסטוריית הרכישות שלך.
 5. במהלך רכישה תדרשו למסור אמצעי תשלום, שים לב פרטי מסירת פרטי התשלום תמולא על דפים מאובטחים ישירות מול חברות האשראי ופרטים אלו לעולם אינם נשמרים באתר.
 6. נתוני מיקום וip – האתר יאסוף את נתוני המיקום שלך כתובת הip שלך ונתוני הדפדפן.
 7. המידע שנמסר משמש את האתר כדי להעניק לך שירותים. מידע לא מדויק שיימסר על ידך, ישפיע על השירות שתקבל וימנע מהאתר ליצור עמך קשר כפי שהוגדר במסגרת מדיניות הפרטיות.

שימוש במידע

המידע שנמסר משמש את האתר לשימושים הבאים:

 1. מתן שרותים ומכירות באתר
 2. מתן שרות והתאמה לרוכשים
 3. יצירת קשר עם הרוכשים לטובת צרכים תפעוליים ושיווקיים לרבות דיוורים
 4. שיפור חווית משתמשים
 5. גבייה על רכישת מוצרים ושרותים
 6. כדי לקיים חובה חוקית או צו שיפוטי שחלים על המפעילה.

העברת מידע לצד שלישי

 1. האתר אינו סוחר במידע האישי של גולשיו ולקוחותיו
 2. במסגרת הפעילות באתר יועבור פרטיך לגורם שלישי רק במקרים הבאים: העברת פרטים להעברת משלוח, שרותי סליקה ותשלום,פעילות התומכת במתן שירותים ( בודק איכות, עורך דין,פיתוח)
 3. יש לציין שתתאפשר העברת מידע אישי לפי הוראת צו שיפוטי המורה על כך.
 4. בעת מחלוקת משפטית בינך לבין האתר / המפעילה.
 5. מכירת האתר או מיזוגו ע"י המפעילה לצד שלישי
 6. כל שימוש במידע על ידי צדדים שלישיים הינו באחריותם הבלעדית של אותם צדדים שלישיים והחברות לא תישאנה באחריות כלשהי לשימוש כאמור.

שירות לקוחות –  במידה ותרצה שפרטיך ימחקו מהאתר יש לשלוח מייל לכתובתorders@liloo.co.il     ולציין את בקשתך

אבטחת מידע

המידע אודותיך מוגן תחת אמצעים מחמירים ssl ותקן pci ע"י חברות האשראי והשרותים המכוונים, אולם הגלישה באינטרנט חשופה לסיכונים רבים, אנו ממליצים לך להצתייד באנטי וירוס בתוקף, להמנע מפתיחת מייל חשודים ומהודעות שיווקיות לא מזוהות.

ויתור

האתר לא נושא באחריות לנזקים שיגרמו ע"י צד שלישי כתוצאה משיבושי יצור או רשלנות מקצועית, האתר לא נושא באחריות על מקרים מעבר לשליטתם הישירה של האתר או המפעילה. אין ביכולת האתר להבטיח שלא תהיינה שגיאות בביצועים באבטחת פרטיות המידע האישי אודותיך. כמו כן, אין האתר נושא באחריות לכל מקרה או נזק, ישיר או עקיף, בקשר עם שימוש ו/או מסירת המידע אישי הכולל בין היתר, חשיפת פרטים אישיים בשל טעויות, גישה לא מורשית של צדדים שלישיים וכל גורם אחר שאינו בשליטתו הסבירה. השימוש באתר הינו באחריותך בלבד ואתה מסכים כי לא תהיה לך כל דרישה ו/או תביעה ו/או טענה כלפי האתר והמפעילה ו/או מי מטעמן בקשר עם השימוש באתר.

 • זכויות שימוש במידע
 • המידע על מדיניות הפרטיות זמין באתר לכל גולש, הנך רשאי לעיין בו, להתייעץ לגביו עם גורם שהוסמך על ידך בכתב, במידה ונמצאה שגיאה במידע הנך מתבקש ליידע את המפעילה בכתובת דוא"ל orders@liloo.co.il ולציין את בקשתך לשינוי הנוסח
יצירת קשר

אנחנו כאן בשבילכם.

orders@liloo.co.il

09-8625960, 09-8840174

דילוג לתוכן