מדיניות החלפות והחזרות

מדיניות החלפות והחזרות

לידיעת לקוחותינו

בימים אלו, אנו פועלים לפי תקנות משרד הבריאות בשל כך יתכנו עיכובים בזמני המשלוחים ויתכנו עומסים במענה הטלפוני.

אנו ממליצים להשאיר הודעה בדואל orders@liloo.co.il  ומתחייבים למתן מענה עד 3 ימי עסקים מרגע קבלת ההודעה.

פריטים שנרכשו באתר liloo.co.il

רכשת מוצרים באתר liloo.co.il  וישנה בעיה כלשהי, אתה לא מרוצה או הזמנת משהו אחר? אין בעיה ואין צורך לדאוג, ראשית עליך ליצור קשר עם מחלקת השירות שלנו בטלפון:    09-8840174 או לחלופין לכתוב לנו למייל orders@liloo.co.il  להמשך טיפול.

במידה והוחלט שעליך לשלוח את החבילה בחזרה לשם המשך טיפול

שלח לנו את החבילה בחזרה – לכבוד……. שים לב, יש להחזיר לכתובת השולח במדויק, במידה ואין ברשותך את הכתובת המדוייקת או לחלופין אינך בטוח בכתובת,  יש ליצור קשר

עם מחלקת השירות של האתר בטלפון 09-8840174 או לחלופין להעביר מייל לכתובת orders@liloo.co.il בסיום הפעולה יש לעדכן את האתר בכתובת הדוא"ל הנ"ל.

יש לציין את הפרטים הבאים:

  • שם מלא
  • טלפון + דוא"ל
  • חשבונית תשלום
  • שם הספק
  • סיבת ההחזרה
  • האם ברצונך לקבל מוצר במקום/לבטל את הזמנתך
  • החבילה תגיע אלינו בין 3-14 ימי עסקים, ברגע קבלת החבילה תקבל מייל פתיחת טיפול – לאחר מייל זה הטיפול לא יארך מעבר לשני ימי עסקים נוספים.

ניתן לבטל / להחליף הזמנה עד 14 יום מרגע הקנייה.

חשוב לשים לב, החזרות והחלפות יתכנו כאשר התווית והאריזה המקורית שהגיעו עם הפריט נמצאים בשלמותם וכמובן, יש לוודא שלא נעשה כל שימוש ושלא נגרם שום פגם/נזק לפריט.

ניתן לקבל את החזר כספי תוך 14 ימי עסקים ממועד החזרת המוצר, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה או לחלופין באותו השירות המכוון שבוצע התשלום המקורי. ההחזר יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית .

במקרה של ביטול עסקה, יתבצע קיזוז של 10% מהסכום הכולל של העסקה + קיזוז דמי משלוח מלאים, למעט מקרים חריגים של מוצר פגום / חוסר מלאי וכד’

פנייה לשירות הלקוחות orders@liloo.co.il       

שעות פעילות א-ה (לא כולל חג וערבי חג) 09:00-16:00 .

דילוג לתוכן